вологість:
тиск:
вітер:
На «енергетичному Рамштайні» партнери оголосили про понад 375 млн євро допомоги Україні
На зустрічі «енергетичного Рамштайну» у Ґданську міжнародні партнери оголосили про щонайменше 375 млн євро допомоги для відновлення енергетичної інфраструктури України та внесків до Фонду підтримки енергетики.
Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.
За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
- Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів США
- Швеція — 137 млн євро
- Норвегія — 77 млн євро
- Естонія — 2,125 млн євро
- Ісландія — 550 тис. євро
- Литва - 4 млн євро.
«Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом» , – зазначив Шмигаль.
Нагадаємо, у червні стало відомо, що держава направить 67,8 мільярдів гривень на реалізацію Планів стійкості регіонів. Додатково ще 9,6 мільярдів на ці цілі передбачено у місцевих бюджетах.
Міністр енергетики Денис Шмигаль заявляв, що в Україні розробили модель енергетичної стійкості , що складається з чотирьох рівнів і має забезпечити більшу автономність та захищеність енергосистеми в умовах криз.
Також в «Укренерго» розповіли, чи чекати українцям відключень світла влітку.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
Джерело: www.slovoidilo.ua (Світ)
Новини рубріки
Майже 60% поляків не підтримують вступ України до ЄС
25 червня 2026 р. 14:04
Найбільший авіаперевізник Ізраїлю призупиняє рейси до Москви через атаки українських дронів
25 червня 2026 р. 14:00
У США звинуватили путіна у зриві мирного процесу щодо України
25 червня 2026 р. 13:35