У Південній Кореї колишню першу леді засудили до семи років ув'язнення

26 червня 2026 р. 11:18

26 червня 2026 р. 11:18


Суд Сеула засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до 7 років позбавлення волі за отримання подарунків в обмін на призначення на посади.

Про це повідомляє Yonhap , передає Укрінформ.

Центральний районний суд Сеула у п’ятницю виніс вирок Кім, дружині імпічментованого президента Юн Сок Йоля, після того, як їй було пред'явлено звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийнятті дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.

Зазначається, що команда спеціального прокурора Мін Джун Кі вимагала 7,5 років позбавлення волі, стверджуючи, що колишня перша леді неодноразово використовувала свій службовий статус для отримання особистої вигоди.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні минулого року колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі заарештували через побоювання, що вона знищить докази та втрутиться у розслідування. Її звинувачували у хабарництві, шахрайстві з акціями та інших злочинах.

Фото: Republic of Korea, Flickr

У Південній Кореї колишню першу леді засудили до семи років ув'язнення

Джерело: ukrinform.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua