вологість:
тиск:
вітер:
США відновили санкції проти російських компаній «Роснєфть» та «Лукойл»
Сполучені Штати знову ввели в повному обсязі санкції проти російських нафтових компаній «Роснєфть» та «Лукойл».
Про це повідомив уповноважений президента України з санкційної політики Владислав Власюк у коментарі Укрінформу .
Він розповів, що останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня.
«Санкції США щодо «Роснефті» та «Лукойлу», введені у жовтні, після кількох тимчасових відстрочок знову набули чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений», – зазначив Власюк.
Нагадаємо, 19 травня адміністрація президента США Дональда Трампа продовжила на один місяць дію винятку із санкцій, який дозволяє продаж російської сирої нафти, вже завантаженої на танкери. У Єврокомісії тоді розкритикували це рішення Штатів .
Раніше в Державному департаменті США заявили , що Україна на цей момент перебуває у виграшній позиції у війні проти росії.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
Джерело: www.slovoidilo.ua (Світ)
Новини рубріки
Ексрадник Трампа Болтон визнав себе винним у незаконному зберіганні секретної інформації
26 червня 2026 р. 20:30
У Німеччині зафіксували рекордну спеку
26 червня 2026 р. 20:30
Молдова обмежує гастролі російських артистів через безпекові ризики
26 червня 2026 р. 20:24