Трамп погрожує знищити Іран у разі зриву угоди про припинення вогню

28 червня 2026 р. 04:50

28 червня 2026 р. 04:50


Президент США вкотре пригрозив застосувати військову силу проти Ірану в разі повторного порушення режиму припинення вогню.

Про це Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social, передає Укрінформ.

«Літаки США завдали ударів по місцях зберігання іранських ракет і безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних об’єктах через те, що вони знову порушили угоду про припинення вогню!» – написав американський лідер.

Він припустив, що «можливо, вони ніколи не навчаться».

«Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими й будемо змушені військовим шляхом завершити справу, яку дуже успішно розпочали», – зазначив Трамп .

Якщо це станеться, «Ісламської Республіки Іран більше не існуватиме», наголосив президент США.

Як повідомляв Укрінформ, Центральне командування Збройних сил США завдало чергового удару по цілях в Ірані у відповідь на обстріл комерційного судна.

Фото: The White House

Трамп погрожує знищити Іран у разі зриву угоди про припинення вогню

Джерело: ukrinform.ua (Світ)