вологість:
тиск:
вітер:
Трамп погрожує знищити Іран у разі зриву угоди про припинення вогню
Про це Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social, передає Укрінформ.
«Літаки США завдали ударів по місцях зберігання іранських ракет і безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних об’єктах через те, що вони знову порушили угоду про припинення вогню!» – написав американський лідер.
Він припустив, що «можливо, вони ніколи не навчаться».
«Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими й будемо змушені військовим шляхом завершити справу, яку дуже успішно розпочали», – зазначив Трамп .
Якщо це станеться, «Ісламської Республіки Іран більше не існуватиме», наголосив президент США.
Як повідомляв Укрінформ, Центральне командування Збройних сил США завдало чергового удару по цілях в Ірані у відповідь на обстріл комерційного судна.
Фото: The White House
Новини рубріки
Регіони РФ публічно звітують про воєнні видатки, щоб отримати додаткові гроші - розвідка
28 червня 2026 р. 06:17
Поліція Берліна застосувала водомети для боротьби зі спекою
28 червня 2026 р. 05:49
У Парижі на тлі аномальної спеки переповнені деякі похоронні бюро
28 червня 2026 р. 04:25