вологість:
тиск:
вітер:
Іран завдав ударів по Бахрейну та Кувейту
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Associated Press.
Після ударів Сполучених Штатів вранці у неділю військові Кувейту повідомили, що засоби протиповітряної оборони перехопили іранські дрони та ракети. Про можливі руйнування не повідомляється.
У Кувейті розташована велика база армії США, йдеться у матеріалі.
Крім цього, Міністерство закордонних справ Бахрейну опублікувало заяву, в якій засудило «небезпечну ескалацію, яка свідчить про те, що дії Тегерана – це...навмисний підхід і систематична практика повторюваних актів агресії проти суверенітету королівства та безпеки його громадян і мешканців».
У Бахрейні розташований 5-й флот Військово-Морських сил США, база якого під час війни неодноразово ставала об’єктом атак.
КВІР взяв на себе відповідальність за обидві атаки, заявивши, що ціллю стала авіабаза «Аль Асад» у Кувейті.
Іранські військові також додали, що порушення режиму припинення вогню з боку США призведе «до повного припинення триваючих процесів» щодо припинення війни.
Як повідомляв Укрінформ, 27 червня військові США завдали чергових ударів по кількох цілях в Ірані у відповідь на нову атаку Тегерана на комерційне судно.
Президент США Дональд Трамп вкотре пригрозив застосувати силу проти Ірану в разі повторного порушення режиму припинення вогню.
Фото: АА
Новини рубріки
"Мають право не воювати": у Бундестазі проти скасування захисту для українських чоловіків
28 червня 2026 р. 12:02
У Пакистані пошкоджені десятки будинків та поранені понад 20 людей через землетрус в Афганістані
28 червня 2026 р. 11:10