В Іркутській області РФ ввели «режим підвищеної готовності» через дефіцит пального

28 червня 2026 р. 18:01

28 червня 2026 р. 18:01


Губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв оголосив про запровадження в області «режиму підвищеної готовності», щоб не допустити надзвичайної ситуації у «непростих умовах» нестачі пального в регіоні.

Про це повідомляє телеграм-канал Astra , передає Укрінформ.

За рішенням губернатора, на автозаправних станціях (АЗС) мережі «Роснефть» запроваджується обмеження на відпуск палива фізичним особам до 50 літрів на добу на один автомобіль за одну заправку.

Інші АЗС можуть встановлювати обмеження менші за цей обсяг.

Крім того, забороняється продаж палива у будь-які ємності, крім паливного бака автомобіля.

Організаціям, які не пов’язані із життєзабезпеченням населення, губернатор рекомендував перевести максимальну кількість працівників на дистанційний режим роботи.

Кобзєв зазначив, що основним завданням влади є «зняти гостроту питання, пов’язану з недостатнім відвантаженням пального в регіон», і висловив сподівання, що ніби з наступного тижня люди зможуть «побачити результати».

Телеграм-ресурс констатує, що дефіцит палива зберігається у всій Росії , та додає, що глава Бурятії визнав, що причиною є українські удари по НПЗ.

Як повідомляв Укрінформ, у чотирьох районах Томської області РФ виник дефіцит пального на автозаправних станціях.

Влада Новосибірської області РФ оголосила у вівторок про введення лімітів на продаж пального . Аналогічні заяви були зроблені чиновниками в кількох інших регіонах Росії.

Фото ілюстративне

Фото Укрінформу можна купити тут .

В Іркутській області РФ ввели «режим підвищеної готовності» через дефіцит пального

Джерело: ukrinform.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua