вологість:
тиск:
вітер:
Витівки конкурентів чи реальні зловживання – поліція провела обшуки та вилучення у рекрутерів з Бердичева
Ми вже писали про широку і гарно рекламовану діяльність посередників з працевлаштування за кордоном, що в Бердичеві вже багато років проводять свою діяльність, яку останнім часом значно розширили.
Під брендом «Vip Work Servis» займаються цією діяльністю кілька десятків молодих людей в кількох офісах. Після нашої статті керівники агенції доводили журналістам що, що все в них законно і правильно. Але ми не спішили писати спростування своєї інформації.
А сьогодні поліція області оприлюднила інформацію про обшуки в десятках офісів та квартирах в Бердичеві, Житомирі та в с. Довбиш (де зареєстрований керівник агенції – авт.) у справі по обвинуваченню їх співробітників у шахрайстві. (внизу повний тест повідомлення).
За коментарями я сьогодні звернувся до головного офісу агенції по вул. Лупова, 3, і незважаючи на твердження поліції про вилучення комп’ютерів, побачив що робота з працевлаштування продовжується в штатному режимі.
Керівник бізнесу, Сергій Хоронжевський, підтвердив, що в п’ятницю у них були «в гостях» поліцейські та вилучили системні блоки комп’ютерів. Але вони вважають дії поліції незаконними, а свою діяльність цілком легальною. Тому взяли в оренду інші комп’ютери та продовжили з понеділка свою роботу. Адвокати фірми зараз працюють, збираючи докази незаконних дій поліції.
Гроші, показані на фотографіях в повідомленні поліції , він не знає, де були сфотографовані, і взагалі вважає дії поліції витівками конкурентів, які давно зазіхали на прибутковий бізнес. Тим більше, що обшуки були не тільки в їхніх офісах, але й в офісі цих «конкурентів», який розташований на другому поверсі офісного центру по вулиці Вінницькій. Мовляв, може це їхні гроші, і це вони працювали незаконно, а тут, на Лупова, все в порядку.
Довелося іти і до конкурентів. Але тут двері орендованого офісу були зачинені, а черговий офісного центру розповів, що дійсно, в п’ятницю тут були слідчі дії, а сьогодні він не бачив хлопців, які зазвичай п’ють каву в кіоску, який теж зараз орендують. Працівниця цього кіоску навіть не знала на кого вона працює, тобто як називається фірма чи прізвище підприємця. «Я знаю тільки, що його Петя звати, і мені цього достатньо», - сказала вона.
Одним словом, у справі «бердичівських рекрутерів» поки що багато неясного, але, сподіваємось, що рано чи пізно все таємне стає явним, і якщо в когось з читачів газети є що додати «за» чи «проти», можете робити це в коментарях до статті в соцмережах. Тим більше, що полція зараз розшукує тих, хто постраждав від діяльності нечесних посередників.
Повідомлення Поліції:
"На Житомирщині поліцейські викрили шахрайську схему з фіктивного працевлаштування за кордон
До протиправної діяльності спільники залучили рекрутерів для спілкування з потенційними клієнтами в спеціально облаштованих офісах. Днями слідчі слідчого управління ГУ Національної поліції Житомирщини спільно з оперативниками регіонального відділу протидії кіберзлочинам Нацполіції припинили незаконну діяльність шахраїв.
Поліцейські встановили, що учасники схеми обіцяли в месенджері Telegram знайти офіційну роботу українцям у Європі. На такі оголошення натрапляли потенційні заробітчани. Вони сплачували вартість послуги, однак очікуваної поїздки так і не відбулося. А збагнувши, що їх ошукали, зверталися до поліції.
Днями в кількох офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в їх транспортних засобах у м. Бердичеві, Довбиській та Курненській громадах, а також у м. Житомирі поліцейські провели понад десяток санкціонованих обшуків. До проведення процесуальних дій були залучені силовики роти поліції особливого призначення.
У результаті слідчі вилучили 30 комп’ютерних системних блоків, 12 ноутбуків, близько 50 мобільних телефонів, кілька десятків упаковок від сім-карт мобільних операторів зв?язку та скетч-карти, документацію та чорнові записи, банківські картки та понад 500 тисяч гривень готівки.
Як з’ясували правоохоронці, для реалізації шахрайської схеми учасники орендували офісні приміщення та розміщували оголошення про працевлаштування у месенджері. Заробітчанам швидко знаходили «роботу» та повідомляли про запланований виїзд, відтак незаконно отримували від них оплату за надані послуги. Надалі дату виїзду за кордон переносили, а пізніше й взагалі обривали зв’язок з клієнтами. Отримані кошти спільники привласнювали через рахунки фіктивних приватних підприємців.
Нині триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Поліцейські встановлюють інших потерпілих від протиправних дій фігурантів.
Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.
Відділ комунікації поліції Житомирської області"
На фото офіс який сьогодні вже працює.

Новини рубріки

Повітряні Сили знищили 60 Shahed, ще 41 імітатор не...
11 травня 2025 р. 10:42

Титанові багатства і покинуті села Житомирщини: погляд мандрівників
11 травня 2025 р. 10:34

Поблизу Житомира двоє людей загинули після зіткнення легковика з...
11 травня 2025 р. 09:48