#плічопліч: Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» включають гандбол у новий сезон 2024/2025

13 вересня 2024 р. 08:56

Цього року Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» розширюють спортивний репертуар, додаючи новий вид спорту — гандбол. У сезоні 2024-2025 учні 5-8 класів матимуть можливість позмагатися у цій динамічній грі. Участь братимуть команди як хлопців, так і дівчат, що робить змагання ще більш інтерактивними та цікавими.

Що таке гандбол?

Гандбол, або ручний м’яч, — це командна гра, яка входить до переліку олімпійських видів спорту. Гра проводиться на спеціальному майданчику між двома командами, в кожній з яких по сім гравців. Мета гри — закинути м’яч у ворота суперника, і команда, яка закине найбільше м’ячів, стає переможцем. Гра складається з двох таймів по 30 хвилин, що робить її динамічною та вимогливою до витривалості гравців.

Включення гандболу до програми Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» сприятиме не лише фізичному розвитку дітей, а й розвитку командного духу та навичок співпраці. Гандбол є чудовою можливістю для учнів продемонструвати свою спортивну майстерність та здобути нові навички.

Організатори закликають усі школи активно готувати свої команди до нового сезону, адже кожен матч — це крок до перемоги та формування спільних цінностей. Всеукраїнські шкільні ліги продовжують згуртовувати молодь України навколо спорту та здорового способу життя.