Суворе поліське дербі: житомиряни вийшли на перше місце в УПЛ

16 вересня 2024 р. 10:09

15 вересня в матчі 6 туру Української Прем'єр-ліги житомирський футбольний клуб «Полісся» здобув перемогу над рівненським клубом «Верес» з рахунком 2:1. Зустріч проходила на центральному стадіоні Житомира.

Голами за «Полісся» відзначились Олексій Гуцуляк та Олександр Назаренко.

Матч назвали протистоянням в «поліському дербі».

Перед початком матчу хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників. Перший символічний удар виконав захисник України Сергій Самоцький.

Огляд матчу

Перший тайм розпочався атаками «Вереса», одна з яких закінчилася забитим м'ячем у ворота суперника.

Впродовж всього першого тайму була напружена боротьба на обох половинах поля. Фактично кожні кілька хвилин картина змінювалася і небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд.

Другий тайм активно почали житомиряни і вже на його старті на 50-й хвилині «Полісся» зрівнює рахунок — 1:1, м’яч забиває Олексій Гуцуляк.

54 хвилина зустрічі — рефері на системі VAR перевіряв, чи не було порушення в епізоді, де гравець рівненської команди, можливо, зіграв рукою. Після перегляду повтору на 58 хвилині призначили пенальті, який житомиряни реалізовують — 2:1 на користь «Полісся», м’яч у ворота суперника відправляє Олександр Назаренко.

Результат гри виводить житомирян на перше місце в УПЛ.