вологість:
тиск:
вітер:
Безбар’єрний простір на Житомирщині: виконано 97 заходів зі 113
На Житомирщині реалізовано 97 заходів зі створення безбар’єрного простору
Одним із пріоритетів стратегії на Житомирщині є інформаційна безбар’єрність. Як зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, громадяни мають право отримувати інформацію в різних форматах, незалежно від функціональних порушень:
“Ведеться робота з впровадження шрифту Брайля, великого шрифту, аудіодескрипції, перекладу жестовою мовою та субтитрування в різних закладах та установах,” — повідомив Бунечко.
У 2024 році обласна наукова бібліотека отримала два тифлокомплекси, що розширюють доступ для людей з порушенням зору. Цей крок підтримує стратегію надання всім суспільним групам доступу до Інтернету та цифрових публічних послуг.
В області понад 2000 дітей із особливими освітніми потребами перебувають на інклюзивному навчанні. На Житомирщині діє 272 ресурсні кімнати, що створюють комфортні умови для навчання таких дітей.
Пріоритетом залишається фізична доступність. У Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі “Авангард” встановили підіймач для людей з інвалідністю, що сприяє фізичній активності та реабілітації ветеранів.
Для забезпечення економічної безбар’єрності Житомирщина продовжує облаштовувати ЦНАПи з урахуванням потреб маломобільних груп, щоб спростити доступ до адміністративних послуг.
Житомирщина також приділяє увагу суспільній безбар’єрності. У громадах створено вісім центрів життєстійкості для психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів.
“Впевнений, що спільними зусиллями державних органів, громадськості та бізнесу ми можемо створити дійсно безбар’єрне середовище для всіх мешканців області,” — підсумував Віталій Бунечко.
Джерело: 1.zt.ua
Новини рубріки
Готовий безжально нищити ворога? Ставай до лав артилеристів!
14 листопада 2024 р. 21:43
У «Білій Турі» провели шаховий «Осінній кубок»
14 листопада 2024 р. 21:43
Купівля продуктів харчування «з рук» може обернутися бідою – Держпродспоживслужба
14 листопада 2024 р. 21:43