вологість:
тиск:
вітер:
Нову рекреаційну зону відкрили неподалік Малина – відпочинок безоплатний
Лісівники ДП «Ліси України» Житомирщини завершили будівництво рекреаційного пункту на землях, переданих влітку Малинською громадою. Рекреаційний проєкт реалізували раніше запланованого терміну. Він стане не лише зручним місцем для відпочинку, а й допоможе запобігти новим пожежам у лісі в пожежонебезпечний період.
Про це повідомляє Столичний лісовий офіс.
Тут є просторі альтанки, сучасний дитячий майданчик із безпечним покриттям, спеціальні місця для багаття, а також – велика парковка. Все зроблено для комфорту жителів громади.
«Збудований лісівниками рекреаційний простір – це реальна турбота про комфорт та безпеку наших жителів. Тепер у нас є сучасне місце, де родини можуть повноцінно відпочивати, діти – гратися на свіжому повітрі, а наші ветерани – відійти від спогадів воєнних дій. Також прилеглі лісові території, передані цьогоріч, будуть під професійним наглядом. Проєкт реалізовано швидко та якісно», – зазначив міський голова Олександр Ситайло.
Малинська громада на Житомирщині цьогоріч стала лідером проєкту «Forest Recovery». Вони передали 3300 гектарів лісу з запасами деревини понад 216 тисяч кубометрів під опіку професійних лісівників. Усі витрати на догляд, охорону та відновлення цих територій взяло на себе підприємство.
Такий підхід допомагає громадам позбутися проблем зі зміною цільового призначення земель та зайвого адміністративного навантаження. Вільні фінансові ресурси громада спрямує на важливіші ініціативи, особливо в умовах воєнного часу.
«Будівництво рекреації в Малинській громаді – це точний приклад, як державне підприємство може бути корисним громаді. Ми не просто охороняємо ліс, а створюємо простір для людей, де можна відпочити та насолодитися природою. Передавши землі під професійне управління, громада отримує безпечні та комфортні рекреаційні зони з сучасною інфраструктурою. Такий підхід вигідний і місцевим жителям, і державі. Ми запобігаємо незаконним рубкам та створюємо додаткову цінність для території. Ми плануємо й надалі будемо впроваджувати цю модель співпраці на Житомирщині і Київщині», – наголошує директор філії «Столичний лісовий офіс» Віктор Сахнюк.
Як показує практика, лісові землі на територіях громад часто стають заручниками ситуації: без професійного догляду вони перетворюються на занедбані території. Вони приваблюють нелегальних лісорубів та стають місцем для стихійних сміттєзвалищ.
Нагадаємо, що Перший зі 120: сучасний рекреаційний центр з'явився за 20 кілометрів від Житомира .
Джерело: zhzh.com.uaНовини рубріки
Бердичівлянину повідомлено про підозру за побиття жінки-адвоката
26 грудня 2024 р. 23:10
У Житомирському драмтеатрі відремонтують укриття: обласна рада надала згоду на проведення робіт
26 грудня 2024 р. 23:10
Тепловізори: сучасні технології для різних сфер застосування (Новини компаній)
26 грудня 2024 р. 23:10