вологість:
тиск:
вітер:
Віталій Бунечко: Житомирщина продовжує масштабувати програми підтримки ветеранів. Діалог влади та бізнесу
Сьогодні, 29 листопада, у рамках проєкту «Діалог влади та бізнесу» відбулася онлайн-зустріч на тему: «Підтримка ветеранів: працевлаштування, участь бізнесу у підтримці регіональних проєктів для ветеранів, визначення стратегічних напрямків співпраці бізнесу та ветеранів».
У зустрічі взяли участь начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та його заступниця Наталія Арендарчук, керівники профільних структурних підрозділів ОВА, заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько, представники ветеранських організацій та бізнесу.
На рівні області вже діє комплексна програма підтримки ветеранів війни, захисників України та їхніх родин. А з 2025 року Житомирська обласна військова адміністрації планує запровадити фінансову підтримку підприємцям-ветеранам із обласного бюджету. Ця ініціатива стане важливим кроком у розвитку ветеранського підприємництва, що сприятиме інтеграції захисників у соціально-економічне життя регіону.
“Житомирщина продовжує масштабувати програми підтримки ветеранів, впроваджувати нові ініціативи й створювати можливості для захисників України. Інтеграція ветеранів у суспільне та економічне життя — спільне завдання влади, бізнесу та громадськості. Саме про це йшлося сьогодні під час засідання “Діалог влади та бізнесу”, де обговорювали одну з ключових тем для нашого суспільства — підтримку захисників, які з честю виконали свій обов’язок перед державою”, — зазначив Віталій Бунечко.
Особливу увагу новим ініціативам Житомирщини приділив заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько. Він відзначив інноваційні підходи до підтримки ветеранів у регіоні та розповів про ухвалення нової державної ветеранської політики, яку найближчим часом почнуть реалізовувати на національному рівні.
Представники бізнесу Житомирщини також долучилися до обговорення, виявивши бажання не лише надавати робочі місця для ветеранів, але й стати партнерами у реалізації їхніх підприємницьких ідей.
На сьогодні понад 1500 ветеранів на Житомирщині проходять різні етапи інтеграції:
☑️ 1366 осіб навчаються в освітніх закладах області;
☑️ майже 300 захисників уже працевлаштовані або отримали гранти на розвиток власного бізнесу.
Програми «Власна справа» та «Грант для ветеранів» відкривають реальні можливості для тих, хто прагне започаткувати або розвивати власну справу. Лише з початку року ветеранські бізнес-проєкти отримали фінансування на суму майже 30 млн грн, що дозволило створити понад 120 нових робочих місць.
“Ці програми є не просто фінансовою допомогою, а інвестицією в ідеї людей, здатних змінити економічне обличчя регіону. Ветерани — це люди, чий сталевий характер і рішучість привели їх на захист України у найважчі часи. Сьогодні ці риси стають основою для подальшого розвитку країни та Житомирщини. Вони є не просто учасниками, а партнерами у побудові майбутнього. Наша мета — створити умови для реалізації їхнього потенціалу, забезпечити можливість розвивати бізнес, знайти гідну роботу або вплинути на розвиток регіону”, — підкреслив Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА закликав представників бізнесу Житомирщини долучатися до співпраці, ставати не лише роботодавцями для ветеранів, але й підтримувати їхні ініціативи. Такий підхід дозволить не тільки інтегрувати ветеранів, але й закласти міцний фундамент для економічного розвитку області.
“Ветерани, які довели свою рішучість і відповідальність на полі бою, сьогодні готові використовувати ці якості для розбудови економічного та соціального потенціалу країни. І Житомирщина стає тим регіоном, де ці можливості перетворюються на реальні досягнення”, — підсумував Віталій Бунечко.
Новини рубріки
Бердичівлянину повідомлено про підозру за побиття жінки-адвоката
26 грудня 2024 р. 23:10
У Житомирському драмтеатрі відремонтують укриття: обласна рада надала згоду на проведення робіт
26 грудня 2024 р. 23:10
Тепловізори: сучасні технології для різних сфер застосування (Новини компаній)
26 грудня 2024 р. 23:10