вологість:
тиск:
вітер:
Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні
Щоб перетворити ідею безбар’єрності на реальні зміни у житті кожного українця та кожної українки, потрібен чіткий, системний і довгостроковий план.
Саме таким усеосяжним документом є Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні, схвалена у 2021 році за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Це детальна дорожня карта для всієї країни на період до 2030 року, покликана системно усувати бар’єри та створювати доступне середовище в усіх сферах життя. Це про те, як ми крок за кроком будуємо країну, у якій кожен і кожна почуваються цінними й мають рівні можливості.
Стратегія спрямована на подолання барʼєрів у шести основних напрямах: фізичному, інформаційному, цифровому, економічному, суспільно-громадянському та освітньому.
Як це працює?
Над реалізацією стратегії працюють 11 флагманських міністерств, кожне у своєму напрямі. Комплексний підхід дає змогу інтегрувати принципи безбар’єрності в усі сфери державного управління та суспільного життя.
Мета — не просто усунути наявні барʼєри, а превентивно створювати середовище, у якому бар’єрів не виникає взагалі.
Ця стратегія — наш компас на шляху до сучасної, сильної та справді безбарʼєрної України. Національна стратегія особливо важлива в контексті повоєнного відновлення та змінює сам підхід до розбудови нашої країни.
За інформацією Житомирської ОВА

Новини рубріки

П'ять медалей здобули плавці із Житомирщини на Чемпіонаті України серед юніорів
19 липня 2025 р. 00:03

Висловлюємо співчуття з приводу смерті працівника КП "Добробут" Василя Кочергіна
18 липня 2025 р. 20:32