вологість:
тиск:
вітер:
До Охматдиту госпіталізували двох маленьких братів, мати яких загинула під час удару по Києву
Жахлива російська атака на столицю в ніч проти 2 червня залишила двох маленьких дітей без найріднішої людини. Мати хлопчиків загинула за кілька кроків до сховища , а самих малюків із травмами госпіталізували до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
У якому стані перебувають діти
До медичного закладу доправили двох братів — Джасіма та Джейкоба, 2021 та 2023 років народження (за іншими даними з соцмереж, дітям 5 та майже 3 роки). Як повідомляють лікарі, старший хлопчик постраждав менше.
- У 4-річної дитини медики зафіксували забій та гематому м’яких тканин у ділянці лівого стегна. Після надання необхідної допомоги та огляду малюка перевели на амбулаторне лікування.
- Набагато складніша ситуація з 2-річним хлопчиком. Він отримав вибуховий перелом лівого ліктьового суглоба та численні рани тулуба й обличчя зі сторонніми предметами у м’яких тканинах.
Лікарям «Охматдиту» вдалося стабілізувати стан молодшого брата. Йому терміново провели операцію та встановили апарат зовнішньої фіксації. Наразі дитина знаходиться у відділенні травматології та ортопедії під постійним наглядом. Попереду на нього чекає тривале лікування та реабілітація.
Дитсадок оголосив збір коштів
Обидва хлопчики відвідують столичний дитячий садок №82. Адміністрація закладу не залишилася осторонь трагедії та звернулася до небайдужих із проханням допомогти родині.
«Наразі хлопчики потребують медичного лікування. Просимо всіх, хто має можливість, долучитися до збору коштів для допомоги. Кожен внесок, незалежно від суми, є надзвичайно важливим», — йдеться у повідомленні дошкільного закладу.
Реквізити для допомоги були поширені у батьківській групі дитсадка.
Трагічна загибель матері: що відомо
Життя мами хлопчиків, Вероніки Чуян (1997 року народження), обірвалося миттєво. За інформацією місцевих пабліків, молода жінка намагалася врятувати синів і бігла з ними до укриття, коли поруч влучила російська ракета.
Загалом у Шевченківському районі біля багатоповерхівки та паркінгу виявили тіла трьох загиблих: двох жінок (1949 та 1997 р.н.) та чоловіка (1977 р.н.). У мережі відразу почали ширитися чутки, що загиблі жінки — це мати та донька. Проте у поліції цю інформацію офіційно спростували. За даними слідчих, літня жінка не була бабусею Джасіма та Джейкоба і не мала з ними родинних зв’язків.
Джерело: zhitomir-online.com
Новини рубріки
Безпечне водіння: ключова роль практики з інструктором над теоретичною підготовкою
27 червня 2026 р. 19:02