14 новонароджених за тиждень у Бердичівській громаді

22 червня 2026 р. 15:14

22 червня 2026 р. 15:14


У період з 15 по 21 2026 року у пологовому відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради з’явилося на світ 14 немовлят — 7 дівчат та 7 хлопчиків.

Дякуємо медичним працівникам і бажаємо кожному новонародженому міцного здоров’я, а їхнім батькам — сил і наснаги. Нове життя — завжди подія, особливо у час війни.

Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради

14 новонароджених за тиждень у Бердичівській громаді

Джерело: berdychiv-rada.gov.ua