вологість:
тиск:
вітер:
14 новонароджених за тиждень у Бердичівській громаді
У період з 15 по 21 2026 року у пологовому відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради з’явилося на світ 14 немовлят — 7 дівчат та 7 хлопчиків.
Дякуємо медичним працівникам і бажаємо кожному новонародженому міцного здоров’я, а їхнім батькам — сил і наснаги. Нове життя — завжди подія, особливо у час війни.
Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради
Джерело: berdychiv-rada.gov.ua
Новини рубріки
Бердичів та район: з 22 червня діє заборона на рух. Кого вона стосується?
22 червня 2026 р. 16:29
Для інформування більш широкого кола потенційних учасників аукціонів
22 червня 2026 р. 16:16
До Всесвітнього дня вітиліго: що варто знати кожному
22 червня 2026 р. 16:16