вологість:
тиск:
вітер:
Вихованка Малинської ДЮСШ - бронзова призерка всеукраїнського турніру
Вихованка відділення вільної боротьби Малинської ДЮСШ Марія Недашківська стала бронзовою призеркою Х ювілейного турніру з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова, який 20–21 червня відбувся у місті Львові.
Вихованці Малинської ДЮСШ Курінний Давид та Недашківська Марія показали чудову боротьбу та справжній спортивний характер
У цьому році турнір зібрав 340 учасників з усіх регіонів України.
️Юна восьмирічна борчиня Недашківська Марія у ваговій категорії 27 кг серед дівчат U-10 (2016-2017 р.н.) виборола бронзову нагороду.
У боротьбі за друге місце вона поступилась представниці Хмельницької області з рахунком 20-18!
️Для Курінного Давида цей турнір став гарною нагодою отримати змагальний досвід.
Вітаємо Марію та її тренера Ірину Гловацьку з успішним виступом на змаганнях!
Щиро дякуємо спортсменам, батькам та всім хто підтримує розвиток дитячого спорту!
Бажаємо юним спортсменам нових перемог та нехай кожне тренування наближає їх до спортивних звершень
Джерело: malyn-rada.gov.ua
Новини рубріки
У Коростені пацієнт обікрав працівницю лікарні
22 червня 2026 р. 17:13
Випускниця з Олевської громади отримала 200 балів з української літератури на НМТ
22 червня 2026 р. 17:02