У Коростені пацієнт обікрав працівницю лікарні

22 червня 2026 р. 17:13

22 червня 2026 р. 17:13


У той час, коли медики Житомирщини щодня рятують життя, працюють в умовах війни, кадрового дефіциту та постійного психологічного навантаження, їм дедалі частіше доводиться захищатися не лише від професійного вигорання, а й від злочинних посягань. Черговий резонансний випадок стався у Коростені, де жертвою крадіжки стала працівниця міської лікарні.

Про інцидент повідомив журналіст Богдан Лісовський на своїй сторінці у Facebook, а інформацію підтвердив генеральний директор КНП «Коростенська міська лікарня» Сергій Ковердун.
За словами працівників медичного закладу, днями на території лікарні помітили підозрілого чоловіка, який тривалий час перебував поблизу одного зі службових приміщень.
«Раптом він туди зайшов і вкрав гаманець співробітниці, де були документи та 8 тисяч гривень», – йдеться у дописі Богдана Лісовського.
Медики одразу зрозуміли, що незнайомець поводиться підозріло.
«Ми відразу забили на сполох, бо його не знаємо. Перевірили свої особисті речі і відразу помітили крадіжку», – розповіла одна з працівниць лікарні.
За її словами, чоловіка бачили на території медзакладу разом із вагітною жінкою, а на прохання повернути викрадене майно він не відреагував і втік.
На місце події викликали поліцію. Встановити особу підозрюваного допомогли камери відеоспостереження, встановлені в лікарні. Як повідомляється у дописі, правоохоронці того ж дня затримали чоловіка, документи потерпілій повернули, однак викрадених грошей при ньому вже не виявилося.
За інформацією автора допису, затриманим виявився місцевий житель, який раніше вже мав проблеми із законом.
Особливого цинізму цій історії додає той факт, що, за словами Богдана Лісовського, чоловік до вчинення крадіжки сам проходив лікування в інфекційному відділенні Коростенської міської лікарні.
Генеральний директор медичного закладу Сергій Ковердун різко відреагував на ситуацію.
«На превеликий жаль, маємо і такі сумні факти, коли наші пацієнти приносять в робочі будні медперсоналу невеселі нотки. Скажу єдине: адекватна і нормальна людина таких кримінальних речей не вчинятиме, тому переконаний, що злодій знову сяде за грати, де зможе вкотре сповна обдумати свій ганебний вчинок», – зазначив Сергій Ковердун.
Медики – рятівники, а не мішені для злочинців
На Житомирщині медичні працівники неодноразово ставали жертвами крадіжок, агресії та нападів. Лікарі, медсестри та молодший медичний персонал щодня працюють із людьми в критичних життєвих ситуаціях, часто ризикуючи власною безпекою. Проте замість подяки іноді отримують образи, погрози та навіть кримінальні посягання.
Історія у Коростені вкотре порушує питання безпеки працівників лікарень. Якщо навіть у медичному закладі, де людина отримує допомогу та лікування, персонал не може почуватися захищеним від крадіїв, то проблема виходить далеко за межі одного окремого випадку.
Наразі триває кримінальне провадження, а затриманому доведеться відповідати за свої дії перед законом.

У Коростені пацієнт обікрав працівницю лікарні

Джерело: zt.20minut.ua