вологість:
тиск:
вітер:
В Овручі привітали працівників державної служби
Сьогодні в Овручі відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби України, під час якого привітали працівників державних установ, які здійснюють свою діяльність на території Овруцької громади. Захід пройшов у тимчасовому залі засідань міської ради за участю представників державних установ та працівників міської ради.
Вітальні слова присутнім висловив секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, який від себе особисто, від імені міського голови Івана Коруда та колективу міської ради подякував державним службовцям за їхню щоденну відповідальну працю.
«Сьогодні незалежність і свобода України тримаються, насамперед, на мужності та незламності наших Захисників і Захисниць, завдяки яким держава має можливість жити, працювати й розвиватися. Водночас від самого проголошення незалежності України у 1991 році становлення молодої держави значною мірою відбувалося завдяки професійній праці державних службовців та представників органів місцевого самоврядування. Особливо це стосується тих посадовців, які працюють безпосередньо на місцях, адже саме вони є найближчими до людей, щодня допомагають вирішувати важливі питання та забезпечують реалізацію державної політики у громадах», – зазначив у своєму виступі Віктор Кисіль.
Звертаючись до державних службовців, він наголосив, що щоденна робота з людьми, зверненнями та документами вимагає не лише високого професіоналізму, а й значного емоційного навантаження, витримки, відповідальності та відданості своїй справі, тож щиро побажав усім міцного здоров'я, миру, невичерпної енергії, родинного благополуччя, професійних успіхів та нових звершень на благо Овруцької громади й України.
Крім того зазначалося, що державну службу в Овруцькій громаді представляють колективи Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, Овруцького управління Державної казначейської служби України у Житомирській області, Овруцького відділу державної реєстрації актів цивільного стану та Овруцького відділу державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської області Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, Овруцького управління Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості, Коростенської державної податкової інспекції, Овруцького відділу Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області, відділу № 3 (м. Овруч) Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації та відділу обслуговування громадян № 13 Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.
Під час урочистостей представників цих колективів відзначили грамотами міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне виконання службових обов'язків та вагомий внесок у розвиток громади й держави. Святкового ж настрою учасникам заходу додали пісенні виступи працівників Овруцького будинку культури.
Джерело: ovrucka-gromada.gov.ua
Новини рубріки
У Житомирі автомобіль Subaru під керуванням киянина збив пішохода: потерпілий у лікарні
27 червня 2026 р. 12:07