вологість:
тиск:
вітер:
Побачили як народжується морозиво: учні Івановицького ліцею побували на заводі з виробництва найпопулярніших літніх солодощів
Літо вабить у мандри. І от 23 червня у неймовірну подорож вирушили учні Івановицького ліцею. На особливу екскурсію у місто Житомир поїхали переможці конкурсу учнівського самоврядування «Кращий клас року» – учні 7 класу (І місце) та учні 6 класу (ІІ місце). Саме вони здійснили свою мрію та побачили на власні очі, як народжується морозиво на заводі «Рудь».
Екскурсія для учнів розпочалася з дегустаційної зали. Саме тут учні поласувати різні види морозива. А потім завітали у цех, де відбувається виробництво улюблених солодощів. Діти побачили складний і багатофункціональний процес створення холодних десертів.
Мандрівка до Житомира дуже сподобалася учням, адже екскурсія виявилася цікавою, змістовною і дуже смачною. Діти та їхні батьки вдячні за організацію поїздки педагогині Неборачко Н. А.
Джерело: pulyny.news
Новини рубріки
До Всесвітнього дня біженців у Дія Центрі відбувся інформаційно-просвітницький захід
24 червня 2026 р. 12:06
У Бердичеві родинам полеглих захисників вручили державні нагороди
24 червня 2026 р. 12:03
Комунальники Бердичівської громади звітують про виконані роботи
24 червня 2026 р. 11:48