На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути

24 червня 2026 р. 14:49

24 червня 2026 р. 14:49


Історією порятунку поділилася пресслужба ГУ ДСНС в Житомирській області.

Літній день, ставок, друзі та бажання освіжитися у спеку. Для 14-річного Давида із села Дерганівка Бердичівського району ця неділя мала бути звичайним днем відпочинку на канікулах. Але вже за кілька хвилин йому довелося приймати рішення, від якого залежало чуже життя.

На ставку в сусідньому селі Білилівка того дня відпочивали десятки людей. Давид разом із друзями теж прийшов до водойми. Разом із 17-річним Олександром вони плавали у ставку. Але коли поверталися на берег, то у Сашка звело ногу судомою. Вони знаходились на відстані 30-40 метрів від берега. Від болю та переляку він почав тонути й кликати на допомогу. У таких ситуаціях рахунок іде на секунди. Багато хто розгубився б або запанікував. Але не Давид.

Почувши крики друга, хлопець одразу кинувся до нього. Він підхопив Олександра під руки й поплив разом із ним до берега. Це було непросто, адже наляканій людині у воді важко контролювати себе. Проте Давид не відпустив товариша і продовжував плисти, поки не дістався мілини.

На Бердичівщині 14-річний школяр врятував друга, який міг потонути

Джерело: zt.20minut.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua