вологість:
тиск:
вітер:
У Бердичеві волонтери Андрій Чижик та Олександр Борисенко отримали високі нагороди від Головнокомандувача ЗСУ
Під час 86-ї сесії Бердичівської міської ради, скориставшись технічною паузою, міський голова Сергій Орлюк несподівано для присутніх депутатів, журналістів та інших гостей оголосив указ Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського. За словами очільника міста, цим указом було відзначено бердичів’ян, які зробили найбільший внесок у підтримку війська. Почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського – нагрудні знаки «За сприяння війську» – були вручені двом мешканцям Бердичівської громади: Андрію Чижику та Олександру Борисенку. Церемонію вручення провели міський голова Сергій Орлюк спільно із секретарем міської ради Богданом Колядою. Держава відзначила волонтерів за їхній значний особистий внесок у наближення Перемоги, а також за щоденну невтомну працю із забезпечення потреб Сил оборони України. Керівництво міста разом із депутатським корпусом висловило землякам щиру повагу та вдячність за їхню роль у створенні надійного тилу та безперебійну підтримку захисників на передовій. Бердичівська громада висловлює безмежну гордість за своїх активістів, чия самовіддана праця крок за кроком зміцнює обороноздатність країни. Громада щиро вітає нагороджених із визнанням їхніх заслуг на найвищому військовому рівні.
Джерело: rio-berdychiv.info
Новини рубріки
Волейболісти з Малина здобули срібло та бронзу на обласних змаганнях у Лугинах
24 червня 2026 р. 18:26
У Звягелі оголосили конкурс на посаду директора Школи мистецтв
24 червня 2026 р. 18:21
Чоловіка з Коростенського району оштрафували на 850 гривень за побиття дружини
24 червня 2026 р. 18:14