Молитовний сніданок у Бердичеві: у церкві Різдва Христового вшанували День батька та молилися за Україну

24 червня 2026 р. 17:54

24 червня 2026 р. 17:54


Місцевий осередок Союзу інвалідів, який очолює Галина Свитко, вчергове організував Молитовний сніданок у церкві Різдва Христового, що вже перетворилося на добру християнську традицію. На запрошення пастора Петра Стахова, до заходу долучилися поважні гості, зокрема Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та в. о. начальника управління сім’ї та соціального захисту населення Оксана Прокуратор. Хоча організатори не вказували конкретного свята для проведення заходу, учасники згадували День батька, який є відносно новим для України і відзначався напередодні. Крім вшанування батьків, присутні молилися за захист усіх оборонців держави, за якнайшвидше встановлення справедливого миру в Україні та за здоров'я мешканців громади. Міський голова Сергій Орлюк підкреслив, що "Завжди є, за що дякувати Господу". Він зазначив, що, незважаючи на безпрецедентні виклики, з якими українці стикаються щохвилини, великим щастям є те, що вони зберігають надію та щиру віру в опіку Небесного Батька. Очільник громади висловив переконання, що Господь чує кожну молитву, а доказом цього є справжні дива: повернення воїнів з фронту, новини про звільнення полонених, які вважалися зниклими безвісти місяцями чи роками, одужання від важких хвороб та возз’єднання сімей. Міський голова висловив подяку пастору та парафіянам за їхню свідому громадянську позицію, чуйні серця та приклад християнської підтримки. Пастор Олександр Корнійчук процитував одну зі своїх улюблених фраз: «Найтемніші життєві хмари часто приносять рясний дощ благословення». Він додав, що дуже чекає на добру звістку з фронту. Бердичівська громада, своєю чергою, приєднується до його молитов і щиро бажає йому дочекатися цієї звістки.

Молитовний сніданок у Бердичеві: у церкві Різдва Христового вшанували День батька та молилися за Україну

Джерело: berdychiv-rada.gov.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua