вологість:
тиск:
вітер:
Волейболісти з Малина здобули срібло та бронзу на обласних змаганнях у Лугинах
Обласні змагання з волейболу під назвою «Літо-2026» відбулися 19–20 червня у селищі Лугини. Турнір проходив під девізом «Разом переможемо» та зібрав юнаків і дівчат з різних громад. Про це повідомила Малинська ДЮСШ. Участь у змаганнях взяли команди з Лугин, Ушомира, Городниці, Бовсунів, Кремного та Малина. За призові місця змагалися шість команд дівчат старшої вікової категорії, чотири команди юнаків, а також п’ять команд дівчат 2014–2015 років народження. Малинську міську територіальну громаду на турнірі представляли вихованці Малинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Й. Л. Кульчицького. Підготовку спортсменів здійснював тренер Віталій Бойко. За підсумками змагань, команда юнаків з Малина посіла друге місце. Команда дівчат здобула третє місце. Після завершення турніру спортсменів та їхнього тренера привітали з успішним виступом, висловивши побажання нових перемог, подальшого спортивного зростання та вдалих стартів на майбутніх змаганнях.
Джерело: malyn.media