вологість:
тиск:
вітер:
Марія Недашківська з Малина здобула бронзову медаль на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби у Львові
З 20 по 21 червня у місті Львові проходив десятий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, організований на честь пам'яті заслуженого тренера України Олега Сазонова. Цьогорічні змагання зібрали 340 спортсменів, які представляли різні регіони України. Інформацію про ці події оприлюднило Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малинської міської ради. Від Малинської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) на турнірі виступали вихованці відділення вільної боротьби – Давид Курінний та Марія Недашківська. Восьмирічна Марія Недашківська змагалася у ваговій категорії до 27 кг серед дівчат вікової групи U-10 (2016–2017 років народження). За підсумками турніру вона здобула бронзову медаль. У ключовому поєдинку за срібну нагороду юна борчиня поступилася суперниці з Хмельницької області з результатом 20:18. Для іншого учасника від Малина, Давида Курінного, цей турнір став цінним досвідом у змаганнях. Підготовку спортсменів здійснювала тренерка Малинської ДЮСШ Ірина Гловацька. Марію Недашківську та її наставницю привітали з успішним виступом, висловивши побажання нових спортивних досягнень.
Джерело: malyn.media
Новини рубріки
У Звягелі восьмеро людей, зокрема шестеро дітей, отруїлися фастфудом
24 червня 2026 р. 18:55