Юні футболісти СДЮСШОР «Полісся» тріумфували на міжнародному турнірі в Плоцьку

24 червня 2026 р. 19:15

24 червня 2026 р. 19:15


З 12 по 14 червня у польському місті Плоцьк відбувся футбольний турнір під назвою «7-й Меморіал Плоцьк місто-Герой». У змаганнях взяли участь дванадцять команд, які представляли чотири країни: Польщу, Україну, Литву та Молдову. За підсумками турніру, команда СДЮСШОР з футболу «Полісся» 2015 року народження продемонструвала видатні результати, здобувши сім перемог. У вирішальному фінальному поєдинку українські спортсмени зустрілися з вихованцями футбольної академії «Плоцьк» і обіграли їх з мінімальним рахунком 1:0, ставши таким чином переможцями змагань. Цю інформацію підтвердили у Житомирській міській раді. Юний футболіст Тимофій Сус поділився враженнями від переможного голу: «Були останні хвилини матчу, і я забив переможний м'яч». Капітан команди Ярослав Осадчук висловив подяку: «Хочу подякувати нашому тренеру Олексію Вікторовичу, який підготував нас до цього турніру, а також нашим батькам. Вони вболівають за нас та підтримують на кожному турнірі». Ірина Беззубець, мати спортсмена Даміра Беззубця, розповіла про атмосферу та мотивацію: «Польща зустріла нас тепло й затишно. Турнір був на вищому рівні. Організували неймовірне дозвілля — зоопарк, аквапарк... Діти були задоволені. Ми, батьки, як могли, мотивували дітей: «Треба обов'язково виграти, треба бути кращими. І за це ви отримуєте нагороду». Після того, як на фінальній грі вони побачили кубок, то просто вибороли, «вигризли» перемогу». Тренер команди Олексій Дворнін також відзначив гостинність та користь поїздки: «Нас дійсно дуже тепло зустріли. Діти на три дні занурилися в футбольну атмосферу, відчули спокійне дитяче життя. Грали в різні змагання між собою, отримали задоволення від поїздки та турніру».

Юні футболісти СДЮСШОР «Полісся» тріумфували на міжнародному турнірі в Плоцьку

Джерело: zhzh.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua