Рятувальники на Коростенщині відкачали воду з десятка криниць, забруднених після підтоплення

25 червня 2026 р. 11:08

25 червня 2026 р. 11:08


Удень 24 червня у селі Ушомир, що на Коростенщині, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводили роботи з усунення наслідків підтоплення приватних домогосподарств. Ця ситуація виникла через значне підвищення рівня води в річці Уж. За інформацією, що надійшла, після того, як вода відступила, спеціалісти Держпродспоживслужби провели інспекцію якості води у місцевих криницях. За результатами перевірки було встановлено, що вода стала непридатною для вживання. З метою відновлення її питних властивостей, криниці спочатку продезінфікували. Після завершення дезінфекційних заходів, співробітники ДСНС відкачали орієнтовно 20 кубічних метрів води із десяти криниць.

Рятувальники на Коростенщині відкачали воду з десятка криниць, забруднених після підтоплення

Джерело: zt.20minut.ua