Футболісти СДЮСШОР «Полісся» здобули срібло та бронзу на Чемпіонаті України

25 червня 2026 р. 12:09

25 червня 2026 р. 12:09


За інформацією пресслужби Житомирської міської ради, юні футболісти СДЮСШОР «Полісся» показали високі результати на Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що проводився у рамках «Національної Ліги майбутнього» (І ліга). Команди школи здобули срібні та бронзові медалі. У повідомленні пресслужби зазначається, що в І лізі «Національної Ліги майбутнього» сезону 2025-2026 змагалися колективи з усієї України. Вони були розподілені шляхом жеребкування на вісім груп, кожна з яких налічувала від 9 до 10 команд. Зокрема, випускники СДЮСШОР «Полісся», команда юнаків віком до 17 років (U-17), вибороли бронзові нагороди. Вони поступилися команді «Поділ» з Києва у серії післяматчевих пенальті, що вирішувала вихід до фіналу. Тренерами цієї вікової групи є Валентин Юрковський та Андрій Словінський. Команда юнаків віком до 15 років (U-15) здобула срібні медалі. У вирішальному матчі турніру вони програли команді «Полтава». Підготовкою срібних призерів займалися тренери Юрій Воловень та Микола Ткачук. Завдяки цим успішним виступам обох команд, СДЮСШОР «Полісся» у наступному сезоні отримає підвищення у класі до вищої ліги. Секретар міської ради Галина Шиманська прокоментувала досягнення спортсменів, наголосивши на важливості їхньої роботи. Вона заявила: «Житомир набирає великих обертів. На сьогоднішній день в нас є і золото, і срібло, і бронза. Це дуже наполеглива і системна робота — ваша та ваших тренерів. Гра в футбол — це про команду, про те, як потрібно відчувати один одного. Дякую за вашу наполегливість. Футбольна команда «Полісся» звучить і звучатиме на різних рівнях України на за її межами».

Футболісти СДЮСШОР «Полісся» здобули срібло та бронзу на Чемпіонаті України

Джерело: zt.20minut.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua