вологість:
тиск:
вітер:
Жителя Рівненщини засудили у Звягелі за незаконний вилов 59 раків, завдавши понад 196 тис. грн шкоди
За результатами публічного обвинувачення, яке підтримували прокурори Звягельської окружної прокуратури, 25-річного чоловіка, що є жителем міста Корець Рівненської області, визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом, що призвело до істотної шкоди навколишньому природному середовищу. Слідством встановлено, що у вересні 2025 року обвинувачений перебував на території водного об'єкту в межах Звягельського району. Не маючи відповідного дозволу на здійснення рибного або іншого водного добувного промислу, він незаконно виловив 59 раків. Це відбулося у період, коли на їх вилов діяла заборона. Згідно з висновком проведеної експертизи, протиправні дії чоловіка спричинили шкоду навколишньому природному середовищу на загальну суму, що перевищує 196 тисяч гривень. Під час судового засідання обвинувачений частково визнав свою провину. Звягельський міськрайонний суд Житомирської області, розглянувши справу, визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 2 років пробаційного нагляду. Крім того, суд повністю задовольнив позов про стягнення завданої шкоди, зобов'язавши винного відшкодувати її до місцевого бюджету. Наразі вирок суду ще не набув законної сили, оскільки триває встановлений термін для його апеляційного оскарження.
Джерело: novograd.city
Новини рубріки
У Бердичеві готуються до встановлення нової камери автоматичної фіксації швидкості
25 червня 2026 р. 16:25
Бердичівські волонтери збирають кошти на сіткомети для 68-ї артбригади
25 червня 2026 р. 16:21
Триває акредитація ЗМІ на представлення «Щорічної доповіді 2025» у Звягелі
25 червня 2026 р. 16:16