вологість:
тиск:
вітер:
У Житомирі родинам шістьох полеглих Героїв вручили ордени «За мужність»
Церемонія вручення державних нагород відбулася у приміщенні Житомирської міської ради, де вшанували пам'ять військовослужбовців, котрі загинули, відстоюючи суверенітет України. Як повідомляє Житомирська міська рада (ЖМР), згідно з указами Президента України, шістьох полеглих захисників посмертно відзначено орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Серед нагороджених – сержант Владислав Куликівський, солдати Володимир Лебедєв, Олексій Нікітенко та Олександр Костецький, молодший сержант Андрій Мельник, а також матрос Сергій Рокітенець. Ці почесні відзнаки були передані родинам загиблих воїнів секретарем міської ради Галиною Шиманською та представниками військового командування. Секретар міської ради Галина Шиманська під час церемонії зазначила: «Стільки мрій, планів і задумів лишилося нереалізованими... Маємо бути сильними, жити за себе і за них. Наш святий обов'язок — пам'ятати. Про те, якою ціною дається перемога, про те, що вони зробили для того, щоб ми могли жити в нашому місті. Маємо робити все, щоб з покоління в покоління передавалася історія наших Героїв». Представники військового командування, звертаючись до присутніх родин, наголосили: «Вдячні вам, батьки, дружини, брати, сестри... Тим, хто підтримував наших Захисників у нелегкий час. Завдяки вам вони виконали свій обов'язок. Пам'ятаємо їхній подвиг. Знищуємо ворога та захищаємо Україну. Вірте в в ЗСУ. Світла пам'ять та вічна слава нашим Героям!»
Джерело: zhzh.com.ua
Новини рубріки
На Житомирщині розпочинається національне дослідження STEPS 2026
25 червня 2026 р. 17:14
На Житомирщині завершили будівництво лісової дороги до 4500 гектарів масиву
25 червня 2026 р. 16:33