вологість:
тиск:
вітер:
Житомирщина: три громади отримали нові шкільні автобуси для підвезення учнів
Андрушівська, Старосілецька та Городоцька територіальні громади Житомирської області отримали нові шкільні автобуси, призначені для забезпечення підвезення учнів до навчальних закладів. Передача транспорту відбулася в межах масштабної регіональної програми з оновлення шкільного автопарку. Значна частина цього автопарку на початку повномасштабного вторгнення була залужена для потреб оборони країни. Керівництво Житомирської обласної військової адміністрації наголошує на важливості безперешкодного доступу дітей до якісної освіти. «Доступ наших дітей до якісного навчання — це те, за що ми боремося щодня, попри всі безпекові виклики та повітряні тривоги. На початку повномасштабного вторгнення значна частина нашого шкільного автопарку пішла на потреби оборони. Це було єдине правильне рішення, але перед нами одразу постало завдання повернути дітям можливість діставатися до уроків безпечно та комфортно, адже без цього неможливі ні повноцінне навчання, ні соціалізація. Минулого року разом із громадами, за підтримки Уряду та міжнародних партнерів, ми вже придбали 28 автобусів. Цього року плануємо ще масштабніше поповнення — в планах придбання ще 49 шкільних автобусів, що повністю закриє потребу в області», — йдеться у повідомленні. Загалом, Житомирська ОВА планує придбати ще 49 автобусів протягом цього року, щоб повністю покрити потребу регіону у шкільному транспорті. Віталій Бунечко також зазначив, що сьогодні відбулася ще одна важлива подія для освітянської спільноти області: Уряд виділив понад 240 мільйонів гривень на виплату підвищеної заробітної плати вчителям та соціальним працівникам.
Джерело: zhzh.com.ua