вологість:
тиск:
вітер:
Олевська громада відкрила простір «Надія» для вшанування пам’яті та підтримки
У межах Дня спільнодії «Інновації «Ти як?» в громадах», що пройшов в Олевській територіальній громаді, відбулося відкриття простору «Надія». Ця ініціатива є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», започаткованої першою леді України Оленою Зеленською. Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації. Участь у заході взяли перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, регіональна координаторка програми «Ти як?» Ірина Гладка, а також представники Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА. Долучилися також голови громад та консультанти програми «Ти як?» з Олевської, Андрушівської, Чоповицької та Гришковецької громад. Під час відкриття Наталія Остапченко підкреслила значення надії у складні часи. Вона зазначила: «Важко говорити про втрати, важко щодня жити у невідомості, коли кожен день стає випробуванням на витривалість і віру. Та саме надія дає сили прокидатися зранку, продовжувати шлях і не втрачати сенс у найтемніші часи. Вона тримає людину на плаву — заради дітей, заради себе, заради майбутнього, яке обов’язково має бути світлим». Простір «Надія» відтепер слугує символічним місцем для вшанування пам'яті та надання підтримки. Він уособлює спільне прагнення до повернення кожного захисника додому та постійно нагадує про важливість турботи про тих, хто щодня живе в очікуванні звістки про своїх близьких.
Джерело: zhzh.com.ua
Новини рубріки
Костянтин Анучін знову очолив «Бердичівводоканал» після кадрових ротацій
26 червня 2026 р. 16:44
ДСНС та UNICEF пояснили, як колір купальника впливає на безпеку дитини у воді
26 червня 2026 р. 16:33