вологість:
тиск:
вітер:
Костянтин Анучін знову очолив «Бердичівводоканал» після кадрових ротацій
Останнім часом Бердичів став свідком кількох значних кадрових змін. Однією з них стало звільнення Костянтина Анучіна з посади заступника Бердичівського міського голови Сергія Орлюка. Примітно, що протягом кількох місяців депутати міської ради не погоджували його заяву про звільнення за власним бажанням. Натомість народні обранці звернулися до мера з проханням розглянути кандидатуру Анучіна на посаду директора МКП «Бердичівводоканал», після чого інформація про це питання зникла з публічного простору. 24 червня під час сесії Бердичівської міської ради депутати знову повернулися до розгляду питання звільнення Костянтина Анучіна. На подив журналістів, цього разу більшість підтримала його відставку. Вже 26 червня відбулося засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, на якому ексзаступник мера був присутній вже у статусі нового директора комунального підприємства. Костянтин Анучін повідомив, що приступив до виконання обов’язків очільника водоканалу «із сьогоднішнього дня, тож це його перший день на посаді». Члени виконавчого комітету на засіданні привітали появу нового керівника комунального підприємства. Їхня радість посилилася, коли під час обговорення фінансового плану водоканалу стало відомо, що новопризначений директор виключив з нього витрати на оренду автомобілів, а також на оренду спецтехніки, що перебувала на підприємстві без використання. Варто зазначити, що ще будучи заступником мера та членом виконкому, Костянтин Анучін сам мав низку зауважень до фінансового плану водоканалу. Таким чином, він отримав можливість врахувати та виправити ці недоліки. Присутні майже не мали запитань, тому документ був затверджений, а Анучіна привітали з поверненням до знайомої, хоча й нової для нього ролі. Фактично, ця роль не є для нього абсолютно новою. Пан Анучін тривалий час працював у МКП «Бердичівводоканал»: спочатку як заступник директора з фінансових питань, будівництва та інновацій, а з вересня 2020 року – як начальник підприємства. Отже, після певних кадрових змін у місті, він знову повернувся до керівництва цим комунальним підприємством. Ця подія є не єдиною значною кадровою зміною в місті за останній тиждень. Буквально напередодні у Бердичівській районній державній адміністрації відбулося представлення нового начальника – Олександра Хомича.
Джерело: rio-berdychiv.info
Новини рубріки
Порядок внесення імені та прізвища до закордонного паспорта: офіційні роз'яснення
26 червня 2026 р. 17:31