вологість:
тиск:
вітер:
Збірна Овруцької громади здобула срібло з волейболу на XXIII обласній Спартакіаді держслужбовців
Сьогодні, у Житомирі, на спортивній арені «Спартак Арена» пройшов другий, обласний, етап XXIII Спартакіади, призначеної для команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Участь у змаганнях взяли потужні збірні, що представляли громади та райони, а також команди Житомирської обласної військової адміністрації, обласної ради та Житомирської міської ради. Під час турніру збірна Овруцької міської територіальної громади продемонструвала злагоджену та динамічну гру. За підсумками спортивних баталій, колектив виборов почесне ІІ загальнокомандне місце у волейболі, ставши срібним призером цих змагань. Організаторами фінального етапу Спартакіади виступили Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та обласна галузева організація профспілки працівників державних установ України, які й провели церемонію нагородження переможців.
Джерело: ovrucka-gromada.gov.ua
Новини рубріки
На Житомирщині підлітки на мотоциклі та авто зіткнулися у ДТП: двоє травмованих госпіталізовані
26 червня 2026 р. 18:54
У Житомирі попрощалися з військовослужбовицею Світланою Євтушок, першою жінкою-УБД в Україні
26 червня 2026 р. 18:54
На Житомирщині виявили підпільний арсенал зброї та масштабні плантації конопель
26 червня 2026 р. 18:36