Збірна Овруцької громади здобула срібло з волейболу на XXIII обласній Спартакіаді держслужбовців

26 червня 2026 р. 18:12

26 червня 2026 р. 18:12


Сьогодні, у Житомирі, на спортивній арені «Спартак Арена» пройшов другий, обласний, етап XXIII Спартакіади, призначеної для команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Участь у змаганнях взяли потужні збірні, що представляли громади та райони, а також команди Житомирської обласної військової адміністрації, обласної ради та Житомирської міської ради. Під час турніру збірна Овруцької міської територіальної громади продемонструвала злагоджену та динамічну гру. За підсумками спортивних баталій, колектив виборов почесне ІІ загальнокомандне місце у волейболі, ставши срібним призером цих змагань. Організаторами фінального етапу Спартакіади виступили Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та обласна галузева організація профспілки працівників державних установ України, які й провели церемонію нагородження переможців.

Збірна Овруцької громади здобула срібло з волейболу на XXIII обласній Спартакіаді держслужбовців

Джерело: ovrucka-gromada.gov.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua