вологість:
тиск:
вітер:
На Житомирщині підлітки на мотоциклі та авто зіткнулися у ДТП: двоє травмованих госпіталізовані
Інцидент трапився на перехресті вулиць Івана Богуна та Незалежності. Там відбулося зіткнення мотоцикла «Kayo Enduro», за кермом якого перебував 15-річний юнак, та автомобіля «Chevrolet Aveo», яким керував 16-річний водій. Внаслідок аварії керманич мотоцикла та його 15-річний пасажир отримали тілесні ушкодження. Обох постраждалих неповнолітніх госпіталізували до дитячої лікарні. Як поінформували у поліції Житомирської області, подія сталася 25 червня близько 18:30. У повідомленні правоохоронців зазначається: «ДТП сталася 25 червня близько 18:30. За попередньою інформацією, відбулося зіткнення мотоцикла Kayo Enduro, яким керував 15-річний житель Харитонівської громади та який перевозив свого однолітка, з автомобілем Chevrolet Aveo, за кермом якого перебував 16-річний житель цієї ж громади. Унаслідок аварії водій двоколісника та його пасажир отримали травми. Обох підлітків госпіталізували до травматологічного відділення дитячої лікарні». У всіх учасників цієї дорожньо-транспортної пригоди було відібрано зразки крові для проведення перевірки на можливий стан алкогольного сп’яніння. Наразі слідчі органи встановлюють всі обставини події. Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, що стосується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Джерело: zhzh.com.ua
Новини рубріки
Миропільська громада обговорила нову редакцію свого Статуту
26 червня 2026 р. 19:31
У Житомирській області вшанували пам'ять полковника Руслана Вакарука
26 червня 2026 р. 19:08
В Оліївській громаді відкрили сучасний ЦНАП: доступність та розширений спектр послуг
26 червня 2026 р. 19:08