Житомирські рятувальники відзначені: понад 80 фахівців отримали нагороди напередодні Дня Конституції

27 червня 2026 р. 09:46

27 червня 2026 р. 09:46


Церемонія нагородження відбулася напередодні важливого державного свята – Дня Конституції України. Понад 80 співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій Житомирщини були відзначені за їхню самовіддану працю. Пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області зазначила, що відзнаки стали визнанням мужності, професіоналізму та відданості службі. Під час звернення до особового складу, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско висловив подяку рятувальникам за їхню стійкість та самовідданість. Він наголосив: "Звертаючись до особового складу, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско подякував рятувальникам за стійкість і самовідданість. Адже за кожним виїздом на допомогу, кожною ліквідованою надзвичайною подією та кожним врятованим життям стоять справжні Герої, які щодня виконують свій обов'язок заради безпеки інших." У повідомленні пресслужби також містилися слова привітання та подяки: "Вітаємо наших колег із заслуженими відзнаками! Пишаємося кожним і дякуємо за службу Україні!"

Житомирські рятувальники відзначені: понад 80 фахівців отримали нагороди напередодні Дня Конституції

Джерело: zt.20minut.ua