вологість:
тиск:
вітер:
Житомирські рятувальники відзначені: понад 80 фахівців отримали нагороди напередодні Дня Конституції
Церемонія нагородження відбулася напередодні важливого державного свята – Дня Конституції України. Понад 80 співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій Житомирщини були відзначені за їхню самовіддану працю. Пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області зазначила, що відзнаки стали визнанням мужності, професіоналізму та відданості службі. Під час звернення до особового складу, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско висловив подяку рятувальникам за їхню стійкість та самовідданість. Він наголосив: "Звертаючись до особового складу, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Дмитро Нікулеско подякував рятувальникам за стійкість і самовідданість. Адже за кожним виїздом на допомогу, кожною ліквідованою надзвичайною подією та кожним врятованим життям стоять справжні Герої, які щодня виконують свій обов'язок заради безпеки інших." У повідомленні пресслужби також містилися слова привітання та подяки: "Вітаємо наших колег із заслуженими відзнаками! Пишаємося кожним і дякуємо за службу Україні!"
Джерело: zt.20minut.ua
Новини рубріки
На Житомирщині рятувальники чотири рази за добу захищали житло від вогню
27 червня 2026 р. 11:33
Звягелянка Ольга Лук'янчук: рік у пошуках зниклого чоловіка Павла та надія на списки обміну
27 червня 2026 р. 11:04