вологість:
тиск:
вітер:
У Житомирі автомобіль Subaru збив пішохода: розпочато розслідування
У Житомирі 26 червня, приблизно о 18:10, на вулиці Київській зафіксовано дорожньо-транспортну пригоду, в якій постраждав пішохід. Для з'ясування обставин інциденту на місце прибула слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1. За попередньою інформацією, яку надали у Житомирському районному управлінні поліції, 54-річний мешканець Києва, керуючи автомобілем Subaru, виїжджав з прибудинкової ділянки. Під час виконання повороту на проїжджу частину він скоїв наїзд на чоловіка, котрий у цей час перетинав дорогу. Внаслідок цієї автопригоди 60-річний житомирянин, який був пішоходом, отримав тілесні ушкодження. Його негайно доправили до медичного закладу для надання допомоги. Наразі слідчі поліції активно працюють над встановленням усіх деталей події. Як повідомили у Житомирському районному управлінні поліції, розслідування ведеться в рамках кримінального провадження, відкритого згідно з частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, що стосується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Джерело: zt.20minut.ua