У Житомирі відбулася акція «Не мовчи. Полон вбиває» на підтримку полонених та зниклих безвісти військових

27 червня 2026 р. 14:08

27 червня 2026 р. 14:08


Сьогодні, 27 червня, на центральному майдані імені С. П. Корольова в Житомирі відбулася чергова акція-нагадування «Не мовчи. Полон вбиває». Попри спекотну погоду, десятки житомирян – родичі, близькі військовослужбовців, а також небайдужі громадяни – зібралися, аби вкотре нагадати українському суспільству та міжнародній спільноті про долю українських воїнів, які перебувають у російській неволі або вважаються зниклими безвісти. Основною метою заходу було привернути увагу до критичного становища українських бранців та надати моральну підтримку їхнім родинам, котрі щоденно борються за повернення своїх найрідніших. Учасники акції тримали плакати, закликаючи кожного громадянина не бути байдужим і стати голосом тих, хто наразі позбавлений можливості говорити за себе. «Кожен день у полоні — це боротьба за виживання. Ми не маємо права звикати до війни чи забувати про тих, хто віддав свою свободу заради нашого мирного дня тут, у тилу», — підкреслювали присутні під час акції. Акції під назвою «Не мовчи. Полон вбиває» є безстроковими та продовжуватимуться в Житомирі доти, доки останній український захисник не повернеться на рідну землю.

У Житомирі відбулася акція «Не мовчи. Полон вбиває» на підтримку полонених та зниклих безвісти військових

Джерело: zhzh.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua