Блокнот vs планер: що краще для бізнесу?

17 грудня 2024 р. 22:56

17 грудня 2024 р. 22:56


Якщо ви хочете зробити подарунок своїм клієнтам або плануєте створити зручний продукт для співпрацівників, блокнот — ідеальний варіант. Вибираючи блокноти на замовлення з логотипом, визначтеся з форматом: традиційний варіант чи планер. На сайті VIP-Print доступні різні варіанти, зокрема скетчбуки та щоденники.

Особливості планера

Планер або щоденник — це вже розбитий за розділами блокнот. Зазвичай він починається з 1 січня, на перших сторінках має розмітку календаря та розрахований на використання впродовж року. Перевага такого варіанту:

  • дисциплінованість та регулярність;

  • зручне розбиття за датами;

  • чіткість — можна легко знайти потрібний день.

дисциплінованість та регулярність;

зручне розбиття за датами;

чіткість — можна легко знайти потрібний день.

Недолік такого варіанту — починати його треба з конкретної дати. А місця, що виділяється під конкретну дату, може не вистачати. Зараз попит мають недатовані планери. У них можна самостійно вписувати дати та починати з будь-якого дня року. Зазвичай разом із такими поліграфічними продуктами йдуть додаткові сторінки для важливих дат, цілей на рік, вішлістів, списків із книгами чи фільмами.

Особливості блокнота

Головна перевага блокнота у вільному заповненні. Працівник може сам визначати потрібну дату, записувати на неї не лише список справ, а ще й додаткові нотатки, ідеї, аналіз тощо. Пусті сторінки без розмітки можна адаптувати під потреби кожної людини.

Недоліком такого формату є те, що власнику самому доводиться себе дисциплінувати та мотивувати. Для зручності людини можна також підібрати моделі з наліпками, щоб організувати робочий простір на папері, або замовити стікери окремо.

Як вибрати блокнот?

Є три важливих критерії для вибору поліграфічної продукції для нотаток:

  • розмір — оптимальним форматом вважають А5;

  • щільність листів — для ручки достатньо 100 г/м2, для маркерів — від 150 г/м2;

  • розмітка — зазвичай планери містять лінійку..

розмір — оптимальним форматом вважають А5;

щільність листів — для ручки достатньо 100 г/м2, для маркерів — від 150 г/м2;

розмітка — зазвичай планери містять лінійку..

Отже, вибирайте блокнот, яким буде зручно користуватися. Якщо ви створюєте новорічну продукцію, то це можуть бути і планери із чіткою розміткою. Але якщо необхідно використовувати планер упродовж року, то краще зупинитися на недатованих моделях.

На правах реклами

Блокнот vs планер: що краще для бізнесу?

Джерело: zaholovok.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua