вологість:
тиск:
вітер:
Стартував конкурс читацьких відгуків на твори Івана Корсака
Громадська організація « Центр Сучасного Українського Мистецтва Корсаків » вкотре організовує щорічний конкурс відгуків на твори Івана Корсака . Він стартує 5 липня, а взяти участь можна до 31 серпня включно, – повідомили організатори .
Умови конкурсу « Читаю імена твої, Україно! », який започаткували у 2021 році, незмінні. Найперше, звичайно, треба обрати будь-яку книгу Івана Корсака та насолодитися читанням.
А далі – діліться своїми враженнями у зручному для вас форматі.
Якщо це відео – не менш ніж 3,5 хвилини.
Коли фото з текстом – не менш ніж 2000 символів.
Власне, підходить і просто текст – не менш ніж 2000 символів.
Опублікувати відгук можна на кількох платформах (на ваш вибір): у Facebook, Instagram, YouTube, TikTok або на вебсайтах, додавши #ЧитаюІмена2025 . Про хештег наголошуємо особливо – бо так ми будемо бачити відгуки.
Цьогоріч як призи для переможців ми приготували сертифікати на послуги в розважальний центр « Адреналін Сіті »:
1 місце – 5 тисяч гривень,
2 місце – 3 тисячі гривень,
3 місце – 2 тисячі гривень.
Власне, це можливість у зручний для переможців час зорганізувати собі мистецький вікенд у Луцьку і, наприклад, відвідати Музей сучасного українського мистецтва Корсаків .
А ще цьогоріч усі троє переможців отримають багатотомне зібрання літературної спадщини Івана Корсака – письменника, публіциста та дослідника.
Оголошення результатів і нагородження – 15 вересня 2025 року, у День народження митця.
Впевнені, що до участі долучиться чимало поціновував творчості українського письменника та журналіста родом з Волині.
«Без знання і розуміння своєї минувшини – людство тоді немовля, народжене вчора», – стверджував Іван Корсак.
І до створення книг підходив скрупульозно. Тому кожен його твір – ніби наукова дисертація. Автор звертався за джерелами навіть в іноземні архіви, добивався можливості опрацьовувати різні рукописи, вводив у тексти цитати з офіційних джерел, щоденників, спогадів.
Іван Корсак не просто писав про відомих людей. Він хотів відкрити Україні невідомі імена, які були багато років під забороною, приховування ролі яких у нашій історії формувало в українців комплекс меншовартості.
#ЧитаюІмена2025 – унікальна можливість зануритися у результати творчих пошуків Івана Корсака, поділіться своїми думками про якусь прочитану книгу та здобути призи. А головне – це шанс для читачів відродити для себе той культурний пласт, якого нас позбавила радянська влада.
Слідкувати за конкурсом та комунікувати з учасниками й організаторами можна на офіційній сторінці конкурсу у Фейсбуці.
