На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку

22 червня 2026 р. 15:06

22 червня 2026 р. 15:06


21 червня о 10:11 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час сходження на гору Близниця з боку села Кваси Рахівського району турист травмував ногу та потребує допомоги.

З’ясувалося, що під час руху залісненим високогір’ям 19-річний мешканець міста Яготин Київської області пошкодив ногу та не міг самостійно продовжити рух гірським бездоріжжям. Хлопець вчасно зорієнтувався та надав інформацію про своє точне місцезнаходження.

На місце події на квадроциклі вирушили гірські рятувальники з села Кваси. Уже об 11:40 пошуково-рятувальна група дісталася до потерпілого. Фельдшер оглянув юнака, наклав іммобілізаційну шину на ліву ногу та надав знеболювальне.

Після надання допомоги надзвичайники супроводили молодого чоловіка до села Кваси, де передали його працівникам екстреної медичної допомоги.

Рятувальники закликають мандрівників бути максимально обережними на маршрутах, ретельно планувати походи та завжди дбати про власну безпеку в горах.

На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку

Джерело: ko.net.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua