вологість:
тиск:
вітер:
Ужгородський ліцей ім. Тараса Шевченка випустив 92 одинадцятикласників
92 випускників, серед яких 5-ро – діти з числа внутрішньо переміщених осіб, завершили навчання в Ужгородському ліцеї ім. Тараса Шевченка: сьогодні їм вручили атестати про загальну середню освіту.
Урочиста церемонія нагородження випускників відбулася на подвірʼї рідної школи.
Захід розпочали з хвилини мовчання за тими, хто віддав своє життя у війні з російським агресором.
Випускників-2026, їхніх батьків, вчителів привітав і міський голова Богдан Андріїв, який побажав легкої дороги у новому, але дуже цінному та важливому етапі в житті кожної людини.
Директорка ліцею Любов Попович також відзначила високі успіхи ужгородських випускників у складанні НМТ. Цьогоріч із трьох класів у закладі є один 200-бальник із математики та троє з англійської мови.
Після завершення урочистостей випускники понесли квіти до Пагорба Слави, де спочивають наші захисники.
Джерело: rada-uzhgorod.gov.ua
Новини рубріки
Зникли з місця ДТП: на Закарпатті за тиждень розшукали 9 водіїв-порушників
22 червня 2026 р. 17:15
Тисячі зрубаних дерев і мільйонні збитки: в Україні викрили масштабні схеми розкрадання лісів
22 червня 2026 р. 17:15
Ужгород серед лідерів: які громади Закарпаття заробили найбільше на туристичному зборі
22 червня 2026 р. 16:58