вологість:
тиск:
вітер:
П'ятеро підлітків, які відпочивали на Берегівщині, потрапила до лікарні з отруєнням
На Берегівщині госпіталізували п’ятьох дітей віком 14-15 років з розладами травлення. Підлітки перебували на відпочинку.
Як у понеділок, 22 червня, повідомили у Закарпатському обласному центрі екстреної меддопомоги, на Берегівщині медики швидкої виїжджали на виклик до групи дітей, які перебували на відпочинку на Закарпатті.
«П’ятьох дітей віком 14-15 років госпіталізували до Берегівської районної лікарні з попереднім діагнозом функціональний розлад травлення, – йдеться у повідомленні. – На виклик виїжджала бригада екстреної медичної допомоги №601. Допомогу надавала парамедикиня Довгінка О. Ю».
У Центрі меддопомоги також нагадали, що влітку відпочинок біля природних та штучних може підвищувати ризик інфекційних захворювань, зокрема кишкових інфекцій та наголосили, що у спеку також швидко псується їжа, особливо якщо довго перебуває без холодильника.
«Батьки й супроводжуючі, під час поїздок із дітьми стежте за якістю їжі, умовами її зберігання, питною водою та самопочуттям дітей. Якщо з’явилися біль у животі, нудота, блювання, діарея, слабкість чи температура - звертайтеся по медичну допомогу», – закликали медики.
*головне зображення – ілюстративне
Джерело: zaholovok.com.ua
Новини рубріки
У Рахівській громаді стартує безкоштовна стерилізація безпритульних і домашніх тварин
22 червня 2026 р. 17:56
На Мукачівщині через спалювання сухостою загинула жінка
22 червня 2026 р. 17:56