Юні ужгородські гандболісти змагалися на всеукраїнському турнірі в Городенці

24 червня 2026 р. 10:34

24 червня 2026 р. 10:34


Днями у Городенці відбувся Кубок міського голови з гандболу серед юнаків 2014-2015 р.н.

Наш край на цих змаганнях представляв КЗ «СДЮСШОР з гандболу» м. Ужгород. Юні гандболісти під керівництвом Тетяни Алтуніної демонстрували хороший рівень гри і зуміли увійти до четвірки найсильніших.

Переможцями турніру стали господарі – команда м. Городенка (Івано-Франківська обл.). Гандболісти із м. Південне (Одеська обл.) вибороли «срібло», а колектив із м. Заставна (Чернівецька обл.) – «бронзу».

Юні ужгородські гандболісти змагалися на всеукраїнському турнірі в Городенці

Юні ужгородські гандболісти змагалися на всеукраїнському турнірі в Городенці

Джерело: ko.net.ua