вологість:
тиск:
вітер:
Юні ужгородські гандболісти змагалися на всеукраїнському турнірі в Городенці
Днями у Городенці відбувся Кубок міського голови з гандболу серед юнаків 2014-2015 р.н.
Наш край на цих змаганнях представляв КЗ «СДЮСШОР з гандболу» м. Ужгород. Юні гандболісти під керівництвом Тетяни Алтуніної демонстрували хороший рівень гри і зуміли увійти до четвірки найсильніших.
Переможцями турніру стали господарі – команда м. Городенка (Івано-Франківська обл.). Гандболісти із м. Південне (Одеська обл.) вибороли «срібло», а колектив із м. Заставна (Чернівецька обл.) – «бронзу».
Джерело: ko.net.ua
Новини рубріки
П’ять унікальних пам’яток сакрального живопису Закарпаття отримали нове життя після реставрації
24 червня 2026 р. 14:55
2,2 млн грн на ремонті школи на Ужгородщині: повідомлено про підозру підряднику
24 червня 2026 р. 14:54
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України
24 червня 2026 р. 14:40