вологість:
тиск:
вітер:
Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю
В Ужгороді директор районного бюро технічної інвентаризації отримав підозру у махінаціях із земельною ділянкою, що призвело до її незаконного вибуття з комунальної власності. Про це 10 червня повідомили в Закарпатській обласній прокуратурі.
За даними слідства, йдеться про ділянку площею 0,05 га в Ужгороді, вартістю понад 1,8 млн грн. У 2022 році її передали в оренду для розміщення об’єкта зв’язку.
Надалі посадовець, за версією правоохоронців, виготовив технічний паспорт на нібито об’єкт незавершеного будівництва зі ступенем готовності 15%, хоча фактично жодного будівництва на ділянці не велося. Ці дані були внесені до офіційної документації.
Згодом технічний паспорт використали для оформлення договору купівлі-продажу та переоформлення права власності на об’єкт, що дозволило відчужити землю з комунальної власності у приватну.
Правоохоронці зазначають, що посадовцю інкримінують зловживання службовим становищем і службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Також підозру оголошено його ймовірному спільнику.
У разі доведення вини фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі.
Джерело: westnews.info (Закарпаття)
Новини рубріки
П’ять унікальних пам’яток сакрального живопису Закарпаття отримали нове життя після реставрації
24 червня 2026 р. 14:55
2,2 млн грн на ремонті школи на Ужгородщині: повідомлено про підозру підряднику
24 червня 2026 р. 14:54
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України
24 червня 2026 р. 14:40