Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю

24 червня 2026 р. 13:41

24 червня 2026 р. 13:41


В Ужгороді директор районного бюро технічної інвентаризації отримав підозру у махінаціях із земельною ділянкою, що призвело до її незаконного вибуття з комунальної власності. Про це 10 червня повідомили в Закарпатській обласній прокуратурі.

За даними слідства, йдеться про ділянку площею 0,05 га в Ужгороді, вартістю понад 1,8 млн грн. У 2022 році її передали в оренду для розміщення об’єкта зв’язку.

Надалі посадовець, за версією правоохоронців, виготовив технічний паспорт на нібито об’єкт незавершеного будівництва зі ступенем готовності 15%, хоча фактично жодного будівництва на ділянці не велося. Ці дані були внесені до офіційної документації.

Згодом технічний паспорт використали для оформлення договору купівлі-продажу та переоформлення права власності на об’єкт, що дозволило відчужити землю з комунальної власності у приватну.

Правоохоронці зазначають, що посадовцю інкримінують зловживання службовим становищем і службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Також підозру оголошено його ймовірному спільнику.

У разі доведення вини фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі.

Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю

Джерело: westnews.info (Закарпаття)