вологість:
тиск:
вітер:
Ужгородців попереджають про тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста
Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що впродовж дня проводитимуться аварiйно-вiдновлювальнi роботи на електромережi насосно-фільтрувальної станції №1.
У зв’язку з цим, орієнтовно з 13:00 і до завершення робіт, буде призупинено подачу водопостачання з цієї станції.
Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься в районі площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Колодзінського (Маресьєва), Параджанова (Нахімова), Сільвая, Куцина (Тімірязева). У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівська, Одеська, Руська та площі Петефі.
Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Джерело: ko.net.ua
Новини рубріки
«Матриця перемоги» Олега Романчука: нова книга про війну та державотворення
25 червня 2026 р. 14:15
Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
25 червня 2026 р. 13:52