Ужгородців попереджають про тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста

25 червня 2026 р. 12:17

25 червня 2026 р. 12:17


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що впродовж дня проводитимуться аварiйно-вiдновлювальнi роботи на електромережi насосно-фільтрувальної станції №1.

У зв’язку з цим, орієнтовно з 13:00 і до завершення робіт, буде призупинено подачу водопостачання з цієї станції.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься в районі площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Колодзінського (Маресьєва), Параджанова (Нахімова), Сільвая, Куцина (Тімірязева). У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівська, Одеська, Руська та площі Петефі.

Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Ужгородців попереджають про тимчасове призупинення водопостачання центральної частини міста

Джерело: ko.net.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua