вологість:
тиск:
вітер:
У центральній частині Ужгорода з обіду не буде води
У четвер, 25 червня, в Ужгороді з 13:00 призупинять водопостачання у центральній частині міста, зокрема в районі вулиць Корзо, Волошина, а також площі Корятовича. Причина – аварійно-відновлювальні роботи на електромережi насосно-фільтрувальної станції.
Як повідомили у Водоканалі Ужгорода, ремонтні роботи триватимуть з 13-ї години і протягом дня. Водопостачання буде відсутнє у наступних районах міста:
- площа Корятовича;
- вул. Підградська;
- вул. Волошина;
- вул. Корзо;
- вул. Шумна;
- вул. Добрянського;
- вул. Електрозаводська;
- вул. Панькевича;
- вул. Айвазовького;
- вул. Насипна;
- вул. Колодзінського (Маресьєва);
- вул. Параджанова (Нахімова);
- вул. Сільвая;
- вул. Куцина (Тімірязева).
Після завершення робіт водопостачання відновлять. Мешканців закликають потім пропустити воду через систему змивних бачків та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
*головне зображення – ілюстративне
Джерело: zaholovok.com.ua
Новини рубріки
«Матриця перемоги» Олега Романчука: нова книга про війну та державотворення
25 червня 2026 р. 14:15
Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
25 червня 2026 р. 13:52