Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників

25 червня 2026 р. 12:52

25 червня 2026 р. 12:52





Сьогодні, 25 червня, під час сесії Ужгородської міської ради депутати ухвалили рішення про фінансування Сил безпеки та оборони України – із бюджету громади спрямують 13 млн грн на посилення спроможностей наших військових підрозділів. Ці кошти підуть на закупівлю необхідного обладнання та технічних засобів для ефективного виконання бойових завдань.

Загалом із початку 2026 року на підтримку Сил оборони та безпеки із бюджету Ужгорода спрямували вже 66 мільйонів гривень.

Ужгородська міська рада

Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників

Джерело: transkarpatia.net

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua