Випила побутову хімію: в Ужгороді рятували дворічну дитину з отруєнням

25 червня 2026 р. 17:03

25 червня 2026 р. 17:03


​В Ужгороді медики екстреної допомоги рятували дитину віком 2 роки й 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.

​У малюка діагностували немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання першої допомоги дитину доставили до Міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

​Медики вкотре нагадують: побутова хімія має зберігатися виключно в недоступних для дітей місцях, адже навіть кілька ковтків засобу є небезпечними. Якщо дитина випила хімічну речовину, не намагайтеся самостійно викликати блювання чи «нейтралізувати» її іншими засобами – негайно телефонуйте «103».

фото – ілюстративне

Закарпаття 24

Випила побутову хімію: в Ужгороді рятували дворічну дитину з отруєнням

Джерело: zakarpattya24.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua