вологість:
тиск:
вітер:
Випила побутову хімію: в Ужгороді рятували дворічну дитину з отруєнням
В Ужгороді медики екстреної допомоги рятували дитину віком 2 роки й 4 місяці, яка, за попередніми даними, випила мийний засіб.
У малюка діагностували немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання першої допомоги дитину доставили до Міської дитячої клінічної лікарні для подальшого обстеження та лікування.
Медики вкотре нагадують: побутова хімія має зберігатися виключно в недоступних для дітей місцях, адже навіть кілька ковтків засобу є небезпечними. Якщо дитина випила хімічну речовину, не намагайтеся самостійно викликати блювання чи «нейтралізувати» її іншими засобами – негайно телефонуйте «103».
фото – ілюстративне
Закарпаття 24
Джерело: zakarpattya24.com
Новини рубріки
Що приховує вода: чому звичний відпочинок Теребля змусив рятувальників оголосити тривогу?
25 червня 2026 р. 17:45
У Хусті попрощалися із захисником Віктором Міклошем
25 червня 2026 р. 17:09