вологість:
тиск:
вітер:
На Закарпатті викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері Події
У Закарпатській області Служба безпеки спільно з Бюро економічної безпеки та прокуратурою задокументували чергову оборудку з державними коштами на закупівлі медобладнання для однієї з дитячих лікарень у регіоні.
За результатами комплексних заходів правоохоронці викрили керівника дитячої лікарні та його спільницю, які через махінації з тендерною процедурою заволоділи близько 5 млн гривень на закупівлі томографа та додаткового обладнання до нього.
За матеріалами справи, фігуранти ще до проведення необхідних державних закупівель «визначили» переможця та придбали у нього медичний апарат за значно завищеною ринковою вартістю.
За наявними даними, ділки всупереч законній процедурі надали «переможцю» можливість 6 разів внести правки в тендерну документацію та придбати томограф та окремі складові до нього без жодних сертифікатів якості за майже 32 млн гривень.
Окрім цього, на закупівлю томографа були використані кошти місцевого бюджету та грантові гроші.
Правоохоронці викрили оборудку. Відповідно до висновку судово-економічної експертизи ринкова вартість «тендерного» томографа з такою ж комплектацією становила не повних 27 млн гривень.
За матеріалами СБУ обидвом фігурантам повідомлено про підозри за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах за попередньою змовою).
Санкція статті передбачає до 12 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацію майна.
Викриття оборудки проводили співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з детективами Територіального управління БЕБ у Закарпатській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Про це інформує пресслужба СБУ в Закарпатській області.
Джерело: karpat.in.ua