вологість:
тиск:
вітер:
В Ужгороді відзначили найкращих випускників шкіл 2026 року
Разом із керівництвом міста, області привітав учнів, які показали високі результати у навчанні. Цьогоріч 1220 випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, з них 226 – з відзнакою, - повідомив заступник міського голови Ужгорода Іван Завидняк.
- Окремо привітали та вручили грошові нагороди випускникам, які отримали 200 балів при складанні національного мультипредметного тесту. Максимальну кількість балів здобули 22 учнів з одного предмета, та 1 – із двох предметів.
Підтримка талановитої, освіченої, ініціативної молоді – це найкраща інвестиція у наше спільне завтра. Попри виклики широкомасштабної війни, ще один навчальний рік успішно завершено. Це стало можливим завдяки нашим воїнам, за що їм велика вдячність і шана.
Дякуємо освітянам, батькам за якісну підготовку й виховання справжніх патріотів, та випускникам за старанність і високі результати у навчанні.
admin
Джерело: www.rionews.com.ua
Новини рубріки
Протидія стихійним лихам: рятувальники України та Румунії провели спільні навчання на Закарпатті
25 червня 2026 р. 22:09
Закарпаття та Південна Корея реалізовуватимуть проєкт "Smart Village"
25 червня 2026 р. 22:07