В Ужгороді відзначили найкращих випускників шкіл 2026 року

25 червня 2026 р. 22:07

25 червня 2026 р. 22:07


Разом із керівництвом міста, області привітав учнів, які показали високі результати у навчанні. Цьогоріч 1220 випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, з них 226 – з відзнакою, - повідомив заступник міського голови Ужгорода Іван Завидняк.

- Окремо привітали та вручили грошові нагороди випускникам, які отримали 200 балів при складанні національного мультипредметного тесту. Максимальну кількість балів здобули 22 учнів з одного предмета, та 1 – із двох предметів.
Підтримка талановитої, освіченої, ініціативної молоді – це найкраща інвестиція у наше спільне завтра. Попри виклики широкомасштабної війни, ще один навчальний рік успішно завершено. Це стало можливим завдяки нашим воїнам, за що їм велика вдячність і шана.
Дякуємо освітянам, батькам за якісну підготовку й виховання справжніх патріотів, та випускникам за старанність і високі результати у навчанні.

admin

В Ужгороді відзначили найкращих випускників шкіл 2026 року

Джерело: www.rionews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua